10. Rocznica Polskiej Szkoły Płomiennych Relacji

Public Relations to chyba jedna z najważniejszych dziecin zarówno w naszym życiu zawodowym jak i w naszym życiu prywatnym. Nie da się bowiem ukryć, że jest to bardzo szeroka dziecina nauki, odnosząca się głównie do kontaktów społecznych, biznesowych i ogólnie pojętych kontaktów z uwzględnieniem ich każdej płaszczyzny. Warto jednak zauważyć, że w naszym kraju dumnie działa Polska Szkola Płomiennych Relacji. Jest to ogromnie poważana i uhonorowana organizacja. Dodatkowo będzie ona obchodzić 10 lecie swojego istnienia. 10. Rocznica Polskiej Szkoły Płomiennych Relacji to z pewnością jedno z większych i ważniejszych wydarzeń.

Korzyści z uczestnictwa w spotkaniu

Public Relations czyli nic innego jak PR ma ogromne znaczenie nie tylko w przypadku relacji biznesowych. Można jego praktyki i działania odnieść także do własnego życia. Okazuje się, że 10. Rocznica Polskiej Szkoły Płomiennych Relacji zaprasza z tej okazji na niesamowite spotkanie, poświęcone właśnie PR i i jego największym osiągnięciom w biznesie. Takie spotkanie jest oczywiście dobrowolne, jednak z pewnością warto wziąć w nim udział i poszerzyć swoją wiedzę i być może nawet i umiejętności z zakresu PR. Takie spotkanie będzie również niesamowitym doświadczeniem.

Uhonorowanie pionerów PR

10. Rocznica Polskiej Szkoły Płomiennych Relacji zakłada również uhonorowanie pionerów PR, czyli osób, które najbardziej przysłużyły się do rozwoju tej dziedziny w naszym kraju i nie tylko. Warto więc być światkiem tej niesamowitej uroczystości.